1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


Gaziantep’in en iyi alkollü restaurantı Baro Lokali “Kavaklık Restaurant” ile şehrin en harika lezzetlerini deneyimlemeye hazır mısınız? Harika bir atmosfere sahip olan restoranımız, sizlere Gaziantep şehrinin tarihini ve kültürünü en iyi şekilde yansıtacaktır. Ayrıca şehrin yemekleri başta olmak üzere kültürünü ve dokusunu burada hissedeceksiniz. Tarafımızdan alacağınız hizmetten de daima memnun kalacaksınız. Gaziantep alkollü mekan kategorileri dahilinde daima en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

 

Gaziantep Barolar Lokali Hakkımızda Sayfası

 

Uzun yıllardır varlığını sürdüren bir restoran işletmesi olmamızla birlikte, yerli ve yabancı misafirlerimize kesintisiz şekilde hizmet vermekteyiz. Restoranımızda en harika Gaziantep yemekleri, mezeler, alkollü ve alkolsüz içecekler ile tatlı seçenekleri sizleri bekliyor olacaktır. Sevdiklerinizle birlikte masanızda oturup bir şeyler yiyip içebilirsiniz. Bir yandan da fasıl müzik keyfini sonuna kadar yaşayacaksınız. Sonuç olarak Hakkımızda sayfasında bir kısım bilgiler vermek istedik.

Elbette ki minik misafirlerimizi de unutmadık ve onlar için restoranımızda birbirinden güzel çocuk oyun alanları hazırladık. Ayrıca dilerseniz bahçedeki masalarımızda ve dilerseniz de iç mekanımızda oturabilirsiniz. İç mekanımız Gaziantep kültürünü sizlere yaşatmaktadır. Gaziantep’in en iyi alkollü restaurantı olan Baro Lokali “Kavaklık Restaurant” sizlerin de beğenisini kazanacaktır.

Barolar Lokali Kavaklık Restaurant İncelemesi

Şehrin tam merkezinde olan mekanımızın hemen ilerisinde Sankopark Avm ve 25 Aralık Devlet Hastanesi bulunmaktadır. Bu kadar işlek bir lokalizasyonda bulunmamıza rağmen Barolar lokali girişinde geniş bir otopark görmektesiniz. Ayrıca yine giriş bölümünde Zeki Müren’in barolar lokalinde verdiği konser afişini göreceksiniz. Tabii eskiden mekanımızın adı Barolar Lokali değildi. Fakat yine aynı işletmenin önceki yıllarında bir çok ünlü sanatçıyı ağırladık.

Gaziantep içkili restaurantlar arasında en çok müşteriye sahip olan Barolar lokali müşterilerinin konforunu ziyadesiyle düşünmektedir. En iyi mutfak ustalarımız ve garsonlarımız kendinizi rahat hissetmeniz için en iyi hizmeti vermektedirler. Özellikle rakı masalarında sunduğumuz mezeler ve et lezzeti konusunda kendmizden çok eminiz. Özel günlerinizde ve iş yeri etkinliklerinizde sorunsuz bir gün geçirmeniz için tüm alt yapıya sahibiz.

Fasıl müziği haftanın tüm günü rakı masalarınızı şenlendirecek. Ayrıca hem iç mekanımızda hem dış mekanımızda tarihi dokumuz ve fasıl müziğini birlikte yaşayabilirsiniz. Barolar Lokali Kavaklık Restaurant hakkımızda sayfasında ve https://gaziantepkavaklikrestaurant.com/ web sayfamızda bizleri inceleyebilirsiniz.