1. Anasayfa
  2. Blog

Gaziantep Alkollü Lokanta Alanında En İyi Mekan Hangisi ?


Gaziantep Alkollü Lokanta kültürünü en iyi yaşatan illerden bir tanesidir. Baro Lokali – Kavaklık Restaurant ise bu kültürün en eski mimarlarından biridir. Seçkin lezzetleri, harika personeli ve şehrin göbeğinde yer alması ile alkollü restaurant alanında en mantıklı mekanların başında gelmektedir.

Rahmetli Nedim Ustanın mutfağını kurduğu Baro Lokali ustaları Gaziantep’te bu alanda en iyi mutfağa sahiptir. Nedim Usta’nın kalitenin adresi olduğunu tüm Gaziantep iyi bilirdi. Oğlu Erkan ustanın bayrağı devralarak bu işletmeyi daha iyi bir hale getirdiğini de görmekteyiz.

Her Gün Yeni İşletmeler Açılmakta Fakat !

Özellikle Gaziantep Alkollü Lokanta alanında yeni yeni projeler yapılmaktadır. Mekan sahipleri müşterilerini içkili restaurant alanlarında ağırlamak için adeta bir yarış içinde. Farklı lezzetler ve farklı etkinlikler ile en seçkin müşterilere sahip olmaya çalışıyorlar. Fakat Baro Lokali – Kavaklık Restaurant’ın bu alanda açık ara önde olduğunu tespit etmekteyiz.

Tüm özel günlerinizde ve toplantılarınızda değerlendirebileceğiniz bu mekan aynı zamanda bu sektördeki en eski işletme olarak bilinmektedir. Zaten mekanının girişinde ve iç dizaynında tarihi doku ön planda tutulmuştur. Sankopark Avm ve 25 Aralık Devlet Hastanesi hemen arkasında yer alan Gaziantep Baro Lokali şehrin bir çok noktasına yürüme mesafesindedir. Her gün yeni işletmeler açılmakta fakat Kavaklık Restaurant gibi işletme bulmak oldukça zordur.

Gaziantep Alkollü Lokanta

Fasıl Eşliğinde Güzel Bir Gece Geçirmek İsterseniz

Gaziantep alkollü lokanta keyfine bir de fasıl müzik eklendiğini düşünebiliyor musunuz ? Rakı sofralarının vazgeçilmezi olan fasıl müzikleri bu mekanda haftanın her günü çalınmaktadır. Utu ile gönülleri mest eden müzisyenleri hem açık alanda hem kapalı alanda kulaklarımızın pasını atmaktadır.

Ayrıca Gaziantep Aile İle İçki İçilecek Yerler sıralamasında da en tepede olan bu mekan ailelere son derece güzel bir müzik esintisi yaşatmaktadır. Bu sayede bu alkollü lokanta içerisinde hem eğleniyorsunuz hem de güvende hissedebiliyorsunuz. İşletme avlusunda bulunan kocaman bir çocuk parkı bulunmaktadır. Sizler fasıllı içkili restaurant zevkinizi yaşarken çocuklarınız da bu parklarda eğlenebilirler.

İşletme girişinde yer alan çok büyük otopark ve oto yıkama alanı ise araçlarınızı güvenle bırakacağınız bir alandır. Dileyen müşteriler mekana giriş yaparken otopark görevlilerine aracını yıkatmak istediğini iletebilirler. Böylece bu mekan Gaziantep En İyi İçkili Mekan hususunda tüm kriterleri yerine getirmektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir