1. Anasayfa
  2. Blog

Gaziantep En İyi İçkili Mekan Hangisi ?


Gaziantep En İyi İçkili Mekan konusunda müşterilerimiz araştırma yapmaktadır. Gerek lezzet bakımından gerekse de kalite bakımından değer görecek seçenek sunuyoruz. Gaziantep Baro Lokali namı değer Kavaklık Restaurant bu açıdan en iyi seçenektir.

Tarihi bir geçmişe sahip olan Kavaklık Restaurant siz değerli müşterilerin her zaman ilgi odağı olmuştur. Bu sebeple işletme olarak bu bilinçle hareket etmeye çalıştık. Meze ustalarımızın maharetlerini et ustalarımızın marifetleri ile birleşerek ortaya inanılmaz keyif verici sonuçlar çıkardık. Müşterilerimizin düşüncelerini de ön planda tutarak kendimize bir yol haritası çıkardık. Bu sayede Gaziantep En İyi İçkili Mekan olma yolunda büyük bir avantaj yakaladık.

Tarihi Bir Mekan Olarak Dikkat Çeken Gaziantep Baro Lokali

Gaziantep Baro Lokali Kavaklık Restaurant konum itibari ile şehrin en güzide semtlerinden bir tanesindedir. Merkezdeki bir çok yere yürüme mesafesinde olan işletmemiz akşam saatlerinde sizleri ağırlamaktan onur duyacaktır. İşletmemiz vakti zamanında Zeki Müren gibi büyük ustalara konser vermeleri için ev sahipliği yapmıştır. Keza iç bina duvar yapılarımız eski Antep evlerinin dokusuyla yapılmıştır.

İlimizdeki en popüler ve en çok bilinen alkollü restaurant olarak da geçen işletmemiz tarihi dokuya zarar vermeden ayakta kalmayı başarabilmiştir. Aynı zamanda bu yapıların yanına yeni nesil yapılarla da destek vererek mekanımızı zenginleştirmeye çalıştık. Ayrıca yaz ayları için bahçemizde yeşilliklerin arasında alanlar oluşturarak doğal bir ortam oluşturmaya çalıştık.

Gaziantep En İyi İçkili Mekan

Ailecek Gidilecek İçkili Yerler Arasında İlk Sırada Olmayı Başardık

İşletmemizin müşteri kitlesini belirlerken her zaman elit aile ortamına odaklanmaya çalıştık. Elit insanlarla içki ortamının oldukça keyifli olacağını biliyorduk. Bu sebeple sizler de ailenizle beraber içki içilecek yerler konusunda en iyi olan işletmemizi gönül rahatlığıyla ziyaret edebilirsiniz. Şehrin elit olan büyük çoğunluğu her zaman mekanımızı tercih ettiler.

Çocuklarınızın mutluluğunu önemsediğimiz için Kavaklık Restaurant bahçesinin tam ortasına çocuk parkı ve çocuk oyun alanı oluşturduk. Böylece sizler keyifli bir akşam geçirirken çocuklarınız ise bizlerin kontrolünde güvenle oyun oynayarak eğlenmektedir.

Keza her gece beğenilerinize sunduğumuz fasıl müzik ise kulaklarınızda hoş bir yankı uyandırmaktadır. Ayrıca masalarınızda en lezzetli meze ve yemeklerimizin tadına bakarken kulaklarınızda sizlere sunduğumuz fasıl müzikte olacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir